En sık sorulan sorular aşağıda cevaplanmıştır. Ancak, sorunuzun cevabını bulamazsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Genacol Nedir?

AminoLock® kollajeninin eklem sağlığı için etkinliği, yayınlanan ve dünyaca tanınan 3 klinik çalışma ile kanıtlanmıştır. Ayrıca bu teknoloji patentlidir. Ürün yelpazemiz eklem sağlığı ve kemik sağlığı için bir çözümdür. Genacol®, piyasadaki en yüksek kalite, güvenlik ve etkinlik standardına sahip doğal sağlık ürünleri sunmaktadır. Tıbbi sınıf altında en yüksek biyoteknolojik standartlara göre üretilir ve tüm devlet gereksinimlerine uygundur. İşte bu nedenle Genacol, Quebec'te artiküler sağlık için en çok kullanılan ürün hattı ve art arda beşinci yıl için tüketicinin tercihini kazanan firmadır. Genacol, 40'tan fazla ülkede bulunmaktaydı ve ortak sağlıkta 17 yıldan fazla bir süredir liderdir.

Hangi Genacol ürününü almalıyım?

İhtiyaçlarınızı ve istenen avantajları hedefleyerek, Genacol ürün yelpazesindeki bir veya daha fazla ürünü seçebilirsiniz. Her ürün farklı özelliklere sahiptir, bu nedenle birleştirmek mümkündür bazıları.

 

AminoLock® kollajen ne anlama geliyor?

KolLajen Genakol, AminoLock® Sequential Technology adı verilen eşsiz bir enzimatik işlem kullanılarak oluşturulan biyoaktif bir kollajen hidrolizat kompleksidir. Bu eşsiz üretim süreci, Genacol Group'un araştırma ve geliştirme bölümü tarafından geliştirilen özel bir yaklaşımdır ve kollajen amino asitlerinin iyileştirilmesinden oluşur. En yüksek biyoteknolojik standartlara uygun olarak üretilmiştir ve tüm hükümet gereksinimlerine uygundur. Etkinliği, yayınlanan üç klinik çalışmada bilimsel olarak kanıtlanmıştır. AminoLock® Kollajen, üstün biyoyararlanım için dünyadaki en düşük moleküler ağırlığa 1 kDa'dan daha düşüktür.

Kollajen neden bu kadar önemlidir?

KolLajen, cildin beyaz liflerini (kolajen liflerini), tendonları, kemikleri, kıkırdakları ve tüm bağ dokularını oluşturan lifli yapısal proteindir. Kolajen, vücudun yapısını destekleyen proteindir. Yaşlanma ile vücudumuz, osteoartrit, eklem ağrısı, sırt ağrısı, kırışıklıklar, güçsüzlük, esneklik ve daha fazlasıyla sonuçlanan bir eksikliğe neden olan daha az ve daha az kolajen üretir. Bu nedenle Genacol ürünlerini düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz, inandırıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaklar.

AminoLock® Sequential Technology ne anlama geliyor?

AminoLock® Sequential Technology, seçim prensibine göre bir konsantre amino asit dizisi üretir. Bu süreç, kollajen amino peptidlerinin en yüksek biyoteknolojik üretim standartlarına yükseltilmesinden oluşan araştırma ve geliştirme bölümümüz tarafından geliştirilen tescilli bir yaklaşımdır. Bu işlem, doğal yaşlanma sürecinin neden olduğu kollajen tükenmesini dengelemek için mükemmel bir beslenme desteği sağlar. Ek olarak, bu işlem Genacol® orijinal formülünü, piyasadaki faydaları iki klinik çalışma ile desteklenen bu tür bir amino asit konsantrasyonuna sahip tek ürün yapar.

Go to Top
'